| Finsh | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 24 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
| Φινίρος | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
| Επιμετάλλωση επαφής | Χρυσός |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-24 |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Operating Temperature | -55 To +150°C |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Gender | Micro-D Printed Circuit Board Connectors |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3 Α |
| crimp τύπος | Απομονωμένα |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 800V |
| Υλικό | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
| Τελείωσε. | Χρυσόπετρα |
| Τύπος επαφής | Άντρας |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7α |
|---|---|
| Τύπος | 16# Coax Socket |
| Τερματισμός | Τσακίζω |
| Όνομα προϊόντος | M39029/77-428 |
| Φινίρισμα | Επιχρυσωμένος |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 12 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |