| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 128 |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Γένος | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Εκτίμηση τάσης | 500 V |
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Αριθμός επαφών | 13 |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 11 |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Φινλανδικά | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Shell Size | 13 |
| Number of Contact | 3 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Current Rating | 7 A |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Αριθμός τάσης | 500 Β |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Αριθμός τμήματος | MS27497T08B35SA |
| Τύπος | Κύλινδρο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Αριθμός επαφών | 79 |
| Αριθμός επαφών | 37 |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Κατηγορία τάσης | 500V |