| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 12 |
| Αριθμός επαφών | 18 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικό δοχείο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| MIL Spec | J29M |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3 Α |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Αριθμός επικοινωνίας | 21 |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 30 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Contact Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Gender | Microminiature Connectors |
| Number of Contact | 21 |
| Current Rating | 3 A |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 17-26 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Επικάλυψη επαφής | 26 |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
|---|---|
| Φύλο | Στενή πρίζα με γείωση των δακτύλων |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 55 |