| Αριθμός τμήματος | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Φινλανδικά | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Φύλο | Κύλινδρο |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Πολαρισμός | D |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 128 |