| Αριθμός επαφών | 13 |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Αριθμός επαφών | 37 |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 11 |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
|---|---|
| Φύλο | Στενή πρίζα με γείωση των δακτύλων |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Αριθμός επαφών | 18 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικό δοχείο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Αριθμός τμήματος | MS27508E10B35P |
| Τύπος συνδέσμου | Διάμετρος φλάντζας |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 09 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό κέλυφος | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμολογία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Πράσινη πλάκα καδμίου ελιάς |
| Μέγεθος επαφών | 16 |
| Μέγεθος τερματισμού | 20 |
| Τύπος | Κύλινδρο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Αριθμός επαφών | 79 |