| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 118 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 36 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 23-36 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-98 |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος επαφής | Τετραγωνική ανδρική επαφή |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 11 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 16 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Μέγεθος κελύφους | 17-82 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Μέγεθος κελύφους | 11-81 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |