| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 128 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Σύνθετο κάδμιο πράσινο ελαιόλαδο |
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος ζεύξης | Σπείρωμα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τύπος επαφής | 8# Σύνδεση κοαξίου ή ισχύος |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Σειρά | 4 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος συνδέσμου | Διάμετρος φλάντζας |
| Αριθμός επαφών | 31 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |