| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | PCB |
| Αριθμός επικοινωνίας | 128 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-98 |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 11 |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-24 |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 11 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 25-11 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Πτυχωμένος |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Shell Size | 15 |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 23 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |