| Current Rating | 5 A |
|---|---|
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Number of Contacts | 11 |
| Shell Size | 19 |
| Voltage Rating | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
|---|---|
| Φύλο | Στενή πρίζα με γείωση των δακτύλων |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 12 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός τμήματος | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Φινλανδικά | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Φύλο | Διάμετρος φλάντζας |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 33 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5A/10A |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |