| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 17-26 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Επικάλυψη επαφής | 26 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Μέγεθος κελύφους | 17-82 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος επικοινωνίας | Κόλλα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος | Σύνθετος |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 10 |
| Τύπος σύνδεσης | βύσμα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 09-35 |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Αριθμός επικοινωνίας | 22 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 23-06 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Εναλλακτική θέση πλήκτρου | Β |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |