| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
| Κέλυφος συνδέσμου | Ο Μαύρος |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5A/10A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-11 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 20 |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος λήξης | Συναρμολόγηση |
| Επικάλυψη επαφής | χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 800V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Φύλο | Ορθογώνιο δοχείο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Φινλανδικά | Νικέλιο |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
|---|---|
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |