| Μέγεθος κελύφους | 15 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 8 |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Αριθμός τμήματος | JF10-48TJL |
|---|---|
| Ημιτονοειδής δόνηση | 10 Hz ~ 2000 Hz, 147 M/s2 |
| Σχετική υγρασία | 95% σε θερμοκρασία 40°C |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C ~+85°C |
| Σοκ | 735 M/s2 |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-24 |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Αριθμός επαφών | 23 |
|---|---|
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |