| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Μέγεθος κελύφους | 11-81 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Αριθμός επαφών | 11 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 25-11 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Φινλανδικά | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Shell Size | 13 |
| Number of Contact | 3 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Current Rating | 7 A |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 23-06 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |