| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τύπος επαφής | 8# Σύνδεση κοαξίου ή ισχύος |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Αριθμός επαφών | 3 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Βαθμολογία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία | 5 Α |
| Τύπος σύνδεσης | βύσμα |
| Αριθμός επαφών | 8 |
| Τύπος ζεύξης | Σπείρωμα |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος επαφής | Τετραγωνική ανδρική επαφή |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Τύπος επαφής | Επαφή με το Crimp Twinax |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |