| Γένος | Διάμετρος φλάντζας |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 13-03 |
| Όνομα προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17-11 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Πυροσβεστικό δοχείο |
|---|---|
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 12 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Τύπος | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |