| Τύπος | Κύλινδρο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Αριθμός επαφών | 79 |
| Φύλο | Κύλινδρο |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Αριθμός τάσης | 500 Β |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Αριθμός τμήματος | MS27497T08B35SA |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | PCB |
| Αριθμός επικοινωνίας | 128 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 23 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 23-06 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |