| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 18 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Αριθμός επαφών | 66 |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Φύλο | Μοντάρισμα στοίχου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17-99 |
| Τύπος σύνδεσης | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 60 α |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Φύλο | Πυροσβεστικό δοχείο με εμπρόσθια και τοιχική τοποθέτηση |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Αριθμός επαφών | 37 |
| Τύπος σύνδεσης | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 ° C έως +125 ° C |
| Όνομα προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |