| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | ΟΟ |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Όνομα προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 36 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 23-36 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 09 |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-11 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος | Δοχείο |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός επαφών | 79 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |