| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 128 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Σύνθετο κάδμιο πράσινο ελαιόλαδο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 118 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 66 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 21-39 |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Μέγεθος κελύφους | 11-81 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κωαξία |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 ° C έως +125 ° C |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 23-55 |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 13 Α |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |