| Τύπος συνδέσμου | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Καρύδι συζεύξεων | Σύνθετα αλουμινίου |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Εναλλακτική θέση πλήκτρου | Β |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος σύνδεσης | Βύσμα απελευθέρωσης κορδονιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός μέρους | M85049/90-25W |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Τύπος προϊόντος | Επιστροφή συνδέσμου |
| Γωνία και προφίλ | 90°, Σύνδεση περιστροφής |
| Φινίρισμα | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος καλωδίου | Single-mode, πολλαπλού τρόπου |
|---|---|
| Επιστροφής απώλεια συνδετήρων | ≥50dB |
| Τελεία συνδετήρα | Χωρισμένα, Μη Χωρισμένα |
| Μοντάρισμα συνδετήρων | Εγκατάσταση πίνακα, ελεύθερη κρεμάλα |
| Απώλεια εισαγωγής συνδετήρων | ≤ 0,2dB |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |