| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | κράμα αργιλίου |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17-11 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος σύνδεσης | Βύσμα απελευθέρωσης κορδονιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 3 |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Φύλο | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Αριθμός επαφών | 85 |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Φύλο | Μοντάρισμα στοίχου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |