| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Φύλο | Ορθογώνιο δοχείο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Φινλανδικά | Νικέλιο |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
|---|---|
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| MIL Spec | GMR7580/Micro-D |
| Αριθμός τμήματος | J30J-37ZK-G |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Αριθμός τμήματος | MS27508E10B35P |
| Φύλο | Πυροσβεστικό δοχείο |
|---|---|
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Contact Type | Male |
|---|---|
| Insulation | PVC |
| Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 7A |
| Voltage Rating | 800V |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 ° C έως +125 ° C |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 5 Α |
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Current Rating | 7.5A |
|---|---|
| Product Name | MIL-DTL-26482 Series Ⅱ |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |