| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος ζεύξης | Σπείρωμα |
| Γένος | Διάμετρος φλάντζας |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 13-03 |
| Όνομα προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-24 |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 20 |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 17-26 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Επικάλυψη επαφής | 26 |
| Αριθμός επαφών | 1 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |