| Μέγεθος κελύφους | 16 |
|---|---|
| Φύλο | Στενή πρίζα με γείωση των δακτύλων |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 128 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17-11 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 11 |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος συνδέσμου | Διάμετρος φλάντζας |
| Αριθμός επαφών | 31 |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Σύντομη ουρά PCB |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Αριθμός τμήματος | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Φινλανδικά | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Φύλο | Πυροσβεστικό δοχείο με εμπρόσθια και τοιχική τοποθέτηση |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Αριθμός επαφών | 37 |