| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 12 |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 128 |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Σύντομη ουρά PCB |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 11-35 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -65°C σε +125°C |
|---|---|
| Κατηγορία | Mil-dtl-38999 |
| Αριθμός ανταλλακτικού | D38999/26FJ61SHN |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
| Τύπος επικοινωνίας | Κόλλα μετάλλων |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 20 |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |