| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 17-26 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Επικάλυψη επαφής | 26 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 23 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | PCB |
| Αριθμός επικοινωνίας | 128 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος | Καπάκι δοχείου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος συνδέσμου | Καπάκι σκόνης |
| Λήξη | Με νήματα |
| Κατηγορία | Δικτυωτό καλώδιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+200℃ |
| Τύπος | Πυροσβεστήρα |
| Αριθμός επικοινωνίας | 19 |
| Τύπος επαφής | Κοαξιακές επαφές |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κωαξία |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φύλο | Κύλινδρο |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |