| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 3 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Γένος | Διάμετρος φλάντζας |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 13-03 |
| Όνομα προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικό δοχείο μαρμελάδας |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5Α |
| Επικάλυψη νάτλων ζεύξης | Νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 3 |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Φύλο | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 09-35 |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 18 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικό δοχείο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| εξάρτημα | Καρύδια |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φύλο | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Αριθμός επαφών | 19 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |