| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| MIL Spec | MWDM/Micro-D |
| Αριθμός επικοινωνίας | 51 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Αριθμός επαφών | 18 |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τύπος σύνδεσης | Διάμετρος φλάντζας |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| MIL Spec | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2014. |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | 500 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Φύλο | Ορθογώνιο δοχείο |
|---|---|
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| MIL Spec | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2014. |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Αριθμός επικοινωνίας | 21 |
| Φύλο | Ορθογώνιο δοχείο |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
| Αριθμός τμήματος | J30JM-21ZKSP |