| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός που καλύπτεται |
| Τύπος συνδέσμου | Συνδετήρες κυκλωτικών κυκλωμάτων με σωστή γωνία μέσω τρύπας |
|---|---|
| Αριθμός επικοινωνίας | 51 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Αριθμός επαφών | 2 8# Κοάξ και 17 22# Κρούση επαφής |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Μειωμένο ποσοστό κόαξ |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| MIL Spec | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2014. |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
| Φύλο | Δοχείο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| κύκλοι ζευγαρώματος | 500 |
| Φύλο | Μοντάρισμα στοίχου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | 500 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Φύλο | Ορθογώνιο δοχείο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
|---|---|
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| MIL Spec | GMR7580/Micro-D |
| Αριθμός τμήματος | J30J-37ZK-G |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 18 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Αριθμός τάσης | 500V |
|---|---|
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
| MIL Spec | J30J |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | 500 |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |