| Finsh | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος | Διάταξη στενών φλάντζων |
| Σειρά | MIL-DTL-26482 II |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Φύλο | Ορθογώνιο δοχείο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Φινλανδικά | Νικέλιο |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μήκος του καλωδίου | 30 εκατοστά |
|---|---|
| Υλικό επαφής | J30J-9TJ |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 σε +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 ° C έως +125 ° C |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 5 Α |
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 ° C έως +125 ° C |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 23-55 |
| Κατηγορία τάσης | 800V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 74 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Εναλλακτική θέση πλήκτρου | Β |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κουαδράξ Γυναικεία επαφή |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |