| Τύπος | Καπάκι δοχείου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος συνδέσμου | Καπάκι σκόνης |
| Λήξη | Με νήματα |
| Απώλεια εισαγωγής συνδετήρων | ≤ 0,2dB |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| μήκος καλωδίου | 1m, 2m, 3m, 5m |
| Διάρκεια συνδετήρων | 1000 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Στυλ συνδέσμου | Αξιολόγηση των επιπτώσεων των προγραμμάτων |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός σύνδεσμος |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος επαφής | Μακρύ PC Tail Pin |
|---|---|
| Αριθμός επικοινωνίας | 100 |
| Κατηγορία | Κυκλικοί συνδετήρες |
| Σειρά | D38999 Σειρά ΙΙΙ |
| Μέγεθος επαφών | 22 |
| Operating Temperature | -55 To +150°C |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Gender | Micro-D Printed Circuit Board Connectors |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3 Α |
| Αριθμός επαφών | 85 |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος σύνδεσης | Βύσμα απελευθέρωσης κορδονιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Πτυχωμένος |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |