| Αριθμός επαφών | 11 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 25-11 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Φινλανδικά | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Shell Size | 13 |
| Number of Contact | 3 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Current Rating | 7 A |
| Αριθμός επαφών | 37 |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 128 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Σύνθετο κάδμιο πράσινο ελαιόλαδο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |