| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Μέγεθος κελύφους | 17-82 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος επικοινωνίας | Κόλλα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος | Σύνθετος |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 10 |
| Τύπος σύνδεσης | βύσμα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17-11 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 11 |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 18 |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τύπος σύνδεσης | Διάμετρος φλάντζας |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 13 Α |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Αριθμός επαφών | 13 |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |