| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Εναλλακτική θέση πλήκτρου | Β |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Φύλο | Μοντάρισμα στοίχου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-43 |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Τερματισμός συνδέσμου | Τραβήξτε, Συναρμολογήστε, Τραβήξτε |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Σύνδεσμος φύλο | Άντρας, θηλυκό |
| Τύπος συνδέσμου | Σύνδεσμοι οπτικών ινών |
| Διάστημα καλωδίου | 1m, 2m, 3m, 5m |
| Τύπος επικοινωνίας | Σύντομη ουρά PCB |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Υλικό κέλυφος | Κράμα αργιλίου |
| Βαθμολογία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Πράσινη πλάκα καδμίου ελιάς |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
|---|---|
| Συμμόρφωση Rohs | - Ναι, ναι. |
| Γωνία και προφίλ | Καθαρός. |
| Τύπος | Κλιπ ανακούφισης τάσης |
| Τελείωσε. | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος | Κύλινδρο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Αριθμός επαφών | 79 |