| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος επαφής | Τετραγωνική ανδρική επαφή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Αριθμός τμήματος | MS27508E10B35P |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Φύλο | Πυροσβεστικό δοχείο με εμπρόσθια και τοιχική τοποθέτηση |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Αριθμός επαφών | 37 |
| Αριθμός επαφών | 1 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 21-39 |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |