| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 23 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 ° C έως +125 ° C |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 5 Α |
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Αριθμός επαφών | 13 |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17-11 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος επαφής | Κουαδράξ Γυναικεία επαφή |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος επαφής | Τετραγωνική ανδρική επαφή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 13 |