| Υλικό κέλυφος | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμολογία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Πράσινη πλάκα καδμίου ελιάς |
| Μέγεθος επαφών | 16 |
| Μέγεθος τερματισμού | 20 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Νάιλον σχοινί και μάτι |
| Φινίρισμα | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Λήξη | Νήμα |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Τερματισμός συνδέσμου | Τραβήξτε, Συναρμολογήστε, Τραβήξτε |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Σύνδεσμος φύλο | Άντρας, θηλυκό |
| Τύπος συνδέσμου | Σύνδεσμοι οπτικών ινών |
| Διάστημα καλωδίου | 1m, 2m, 3m, 5m |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
|---|---|
| Συμμόρφωση Rohs | - Ναι, ναι. |
| Γωνία και προφίλ | Καθαρός. |
| Τύπος | Κλιπ ανακούφισης τάσης |
| Τελείωσε. | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 30 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 11-05 |
| Αριθμός επαφών | 5 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Σειρά | D38999/8D |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός τμήματος | 8D8711C11W35PN |
| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |