| Τύπος επαφής | Κουαδράξ Γυναικεία επαφή |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος επαφής | Τετραγωνική ανδρική επαφή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Αριθμός τμήματος | MS27508E10B35P |
| Αριθμός επαφών | 1 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-43 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Αριθμός τάσης | 500 Β |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Αριθμός τμήματος | MS27497T08B35SA |
| Τύπος επικοινωνίας | Σύντομη ουρά PCB |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Υλικό κέλυφος | Κράμα αργιλίου |
| Βαθμολογία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Πράσινη πλάκα καδμίου ελιάς |