| Βαθμολογία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία | 5 Α |
| Τύπος σύνδεσης | βύσμα |
| Αριθμός επαφών | 8 |
| Τύπος ζεύξης | Σπείρωμα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Τσακίζω |
| Τύπος σύνδεσης | Διάμετρος φλάντζας |
| Αριθμός επαφών | 31 |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
|---|---|
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Επικοινωνία | Χρυσός |
| Φινίρος | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αριθμός ανταλλακτικού | MDM-15PH003B |
|---|---|
| MIL Spec | M83513/MDM |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 500 |
| Υλικό κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Επιμετάλλωση επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 500 |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Αριθμός μέρους | J30J-25TJSL-G |
| Υλικό κέλυφος | Πράσινη επένδυση αλουμινίου |
| Γένος | Βύσμα |
| Φύλο | Ορθογώνιο δοχείο |
|---|---|
| MIL Spec | Μικρο-D |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Τελεία κελύφους | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 23 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |