| Μέγεθος κελύφους | 21-39 |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 11-35 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Φύλο | Άντρας/Γυναίκα |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| MIL Spec | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2014. |
| Επικάλυψη νάτλων ζεύξης | ΚΑΔΜΙΟ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Διάμετρος φλάντζας |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 33 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5A/10A |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Τύπος συνδέσμου | Διάμετρος φλάντζας |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 23 |