| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 12 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-24 |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 12 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 20 |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος | Δοχείο |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός επαφών | 79 |
| Φύλο | Πυροσβεστικό δοχείο |
|---|---|
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |