| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 11 |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 11 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 25-11 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ετικέτα | ΚΑΙΔΑ |
|---|---|
| Στυλ συνδέσμου | Κύκλωμα |
| Τύπος συνδέσμου | RJ45 |
| Χρήση συνδετήρων | USB |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Category | MIL-DTL-38999 |
|---|---|
| Part Number | J599-T-21-8-JC400 |
| Work Temperature | -65℃ ~+200℃ |
| Temperature rating | -65°C To +125°C |
| Contact Type | RF Contacts |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Εναλλακτική θέση πλήκτρου | Β |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-98 |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17-11 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 23-06 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος | Συρρικνώστε τον προσαρμογέα εκκίνησης |
|---|---|
| Τελείωσε. | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αριθμός τμήματος | M85049/69-09S |
| Γωνία και προφίλ | Καθαρός. |
| Τύπος προϊόντος | Επιστροφή συνδέσμου |