| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -65°C σε +125°C |
|---|---|
| Κατηγορία | Mil-dtl-38999 |
| Αριθμός ανταλλακτικού | D38999/26FJ61SHN |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
| Τύπος επικοινωνίας | Κόλλα μετάλλων |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
|---|---|
| Φύλο | Στενή πρίζα με γείωση των δακτύλων |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 20 |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -65°C σε +125°C |
| Κατηγορία | Mil-dtl-38999 |
| Τύπος επικοινωνίας | Κόλλα μετάλλων |
| Τύπος | Διάμετρος φλάντζας |
| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Φύλο | Πυροσβεστικό δοχείο με εμπρόσθια και τοιχική τοποθέτηση |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Αριθμός επαφών | 37 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |