| Φύλο | Μοντάρισμα στοίχου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 20 |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Contact Type | Male |
|---|---|
| Insulation | PVC |
| Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 7A |
| Voltage Rating | 800V |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κωαξία |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 17-26 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Επικάλυψη επαφής | 26 |
| crimp τύπος | Απομονωμένα |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 800V |
| Υλικό | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
| Τελείωσε. | Χρυσόπετρα |
| Τύπος επαφής | Άντρας |
| Contact Type | Female |
|---|---|
| Type | 20 Socket Contact |
| Product Name | M39029/56-351 |
| Current Rating | 7A |
| Material | Copper Alloy |