| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τελείωσε. | Χρυσός που καλύπτεται |
| Φύλο | Άντρας |
| Υλικό | Σύνθετο χαλκού |
| Color bands | Orange -Blue-Yellow |
|---|---|
| Crimp Type | Insulated |
| Current Rating | 7A |
| Termination Type | Crimp |
| Product Name | M39029/58-364 |
| Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Product Name | M39029/56-363 |
| Contact Type | Female |
| Termination Type | Crimp |
| Voltage Rating | 800V |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7α |
|---|---|
| Τύπος | 16# Coax Socket |
| Τερματισμός | Τσακίζω |
| Όνομα προϊόντος | M39029/77-428 |
| Φινίρισμα | Επιχρυσωμένος |
| crimp τύπος | Απομονωμένα |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 800V |
| Ονομασία του προϊόντος | Συγκεντρώστε τις επαφές |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7Α |
| Τελείωσε. | Χρυσός που καλύπτεται |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 11 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 128 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Σύνθετο κάδμιο πράσινο ελαιόλαδο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 128 |