| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 18 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Αριθμός επαφών | 66 |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Αριθμός τάσης | 500 Β |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Αριθμός τμήματος | MS27497T08B35SA |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Φύλο | Πυροσβεστικό δοχείο με εμπρόσθια και τοιχική τοποθέτηση |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Αριθμός επαφών | 37 |
| Τύπος συνδέσμου | Κρεβάτι και πίνακα |
|---|---|
| Αντίσταση επαφής | 20mΩ |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος νήματος νάτρου ζεύξης | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Τύπος | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Αριθμός επαφών | 6 |