| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 23 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Κέλυφος συνδέσμου | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Διάρκεια | 1-10 μέτρα |
| Σύνδεσμος φύλο | Άντρας/Γυναίκα |
| Τύπος συνδέσμου | Δικτυακό δίκτυο |
| AWG καλωδίων | 24-32 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | PCB |
| Αριθμός επικοινωνίας | 128 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Τύπος ζεύξης | Σπείρωμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 12 |
| Ετικέτα | ΚΑΙΔΑ |
|---|---|
| Στυλ συνδέσμου | Κύκλωμα |
| Τύπος συνδέσμου | RJ45 |
| Χρήση συνδετήρων | USB |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Φύλο | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Αριθμός επαφών | 22 |