| Φύλο | Κύλινδρο |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος κελύφους | 16 |
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Αριθμός τμήματος | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Φινλανδικά | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-24 |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Καρύδι συζεύξεων | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός που καλύπτεται |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 13 Α |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |