| Τύπος επικοινωνίας | Σύντομη ουρά PCB |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Υλικό κέλυφος | Κράμα αργιλίου |
| Βαθμολογία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Πράσινη πλάκα καδμίου ελιάς |
| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | ΟΟ |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Όνομα προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Φινλανδικά | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος σύνδεσης | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 60 α |
| Shell Size | 08 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Gender | Jam Nut Receptacle |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Number of Contacts | 4 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 66 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | 500 |
|---|---|
| Φύλο | Ορθογώνιο δοχείο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
| Αριθμός επικοινωνίας | 51 |