| Αριθμός επαφών | 3 |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5α |
| Γένος | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τύπος επαφής | Τσακίζω |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Αριθμός ανταλλακτικού | PT04A-10-6S-072 |
| Γένος | Διάμετρος φλάντζας |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Υλικό κελύφους | Κασσίτερο Ψευδάργυρο |
| Current Rating | 7.5 A |
|---|---|
| Product Name | MIL-DTL-26482 Series I |
| Part Number | DTK1H-8-4P |
| Shell Material | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 4 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Finsh | Electroless νικέλιο |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Ονομασία του προϊόντος | Καδμικό ελαιόλαδο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Τύπος συνδέσμου | Στενό Φλάντζ. |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 19 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |